חשיבות משרד תיווך בסביון בעידן האינטרנט

עודכן: 4 במרץ 2020

סוכנות תיווך קלאס נדל"ן בבעלות רוני ברוך, מתמחה מזה כעשרים שנה בשיווק ותיווך בתי יוקרה במספר אזורי יוקרה במרכז הארץ. קלאס נדל"ן זוכה להכרה כאחת מסוכנויות התיווך המובילות כיום בישראל בשיווק בתי יוקרה, ואף מובילה את מרבית עסקאות הנדל"ן היקרות והידועות ברוב אזורי פעילותה והתמחותה.


במכירת נכס ובפרט בית יוקרה, יש להקפיד על מספר צעדים מהותיים, לניהול התהליך באופן נכון ואופטימלי:

שיווק נכון של בית יוקרה ועל אחת כמה וכמה בסביון, הוא אומנות בפני עצמה, המצריכה הרבה ידע וניסיון ובחירה נכונה בסוכנות התיווך המתאימה, תוביל לתוצאה טובה בהרבה מההחלטה לשווק עצמאית את ביתכם למכירה, או בחירה במשרד תיווך שאין לו ניסיון רב בשיווק בתי יוקרה וניהול מאגר קונים ונכסים גדול.


תהליך קניית דירה / בית, על ההחלטות הרבות שבו, הוא ארוך ומורכב . עוד בטרם רכישת הדירה הלקוח מתלבט לגבי העיר בה יהיה מעוניין להתגורר, השכונה המתאימה, המחיר אותו יכול או מעוניין לשלם, גודל הבית והמגרש, האם לרכוש מגרש לבניה / בית לשיפוץ / בית מוכן ומפואר וכדומה. בכל שלב ושלב בתהליך, חשוב ללקוח לוודא כי הוא עושה את הצעד הנכון והאידאלי עבורו ועבור בני משפחתו, תוך מינימום טעויות וכמה שפחות הוצאות מיותרות.


אנו בקלאס נדל"ן בסביון, מלווים את לקוחותינו מתחילת חיפושיהם אחר בית החלומות ומסייעים בקבלת ההחלטות לאור כל ההתלבטויות כאמור וזאת בזכות ניסיוננו וידע רב בשיווק בתי יוקרה , אותם רכשנו במאות רבות של עסקאות שביצענו והיכרות עם השוק תוך כדי הצגת מבחר גדול ביותר של מגוון נכסים בהלימה עם צרכי הלקוחות וליווי העסקה לכל אורכה, במידת הצורך עם צוות עו"ד, שמאים, מודדים, אדריכלים וקבלנים, כל הנדרש על מנת שהלקוח יוכל לקבל את ההחלטה הנכונה והממצה ביותר עבורו.


ברשותנו בקלאס נדל"ן, עשרות בתי יוקרה בבלעדיות מלאה למשרדנו בלבד ולא תמצאו אותם בשום סוכנות תיווך אחרת. ייצגנו מאות בעלי נכסים וקונים, בין היתר אנשי מפתח במשק הישראלי ובתעשיית הבידור, עורכי דין, רואי חשבון, אנשי עסקים, אנשי הייטק, תושבים זרים ותושבים חוזרים.


היתרון של משרד תיווך קלאס נדל"ן בסביון ובשאר אזורי פעילותו העיקריים על פני שאר משרדי התיווך המקומיים הוא בין היתר, הגישה הייחודית בעצמתה לממשק נתונים של קונים/ מוכרים במשרד התיווך קלאס נדל"ן מרמת חן, המוביל את רוב העסקאות ברמת חן / שיכון הצנחנים מזה שנים רבות וכמו כן , תיווך קלאס נדל"ן ברמת אפעל, מוביל מזה שנים רבות את רוב עסקאות הנדל"ן ברמת אפעל וכנ"ל בתל גנים ושיכון הצנחנים ובכך, גדלה בהרבה החשיפה לנכסים המשווקים על ידנו.


יתרה מזאת, בהחלט ניתן לומר כי סוכנות התיווך קלאס נדל"ן, אחראית לביצוע הרוב המוחלט של העסקאות הגדולות והיקרות ביותר שבוצעו במהלך 20 השנה האחרונות, ברוב שכונות פעילותה.

לסיכום, לפני מכירת בית ובעיקר בית יוקרה ייחודי, מומלץ לבחור בסוכנות תיווך מובילה, עם הרבה ידע מקצועיות וניסיון במכירות בתי יוקרה, ניהול נכון של מו"מ ויכולת ניהול העסקה מתחילתה ועד סופה תוך כדי היכולת והידע להתגבר על קשיים במידה ואלה צצים במהלך הדרך, בצורה שתייצג בנאמנות והגינות את שני הצדדים לשביעות רצונם.


אנו בסוכנות קלאס נדל"ן, ברמת חן, סביון, רמת אפעל, תל גנים , נדע לסייע לכם בביצוע העסקה המוצלחת ביותר. וכל זאת, בהגינות, מקצועיות, דיסקרטיות, אתיות והשקעת כל הידע והניסיון הרב שלנו .

אשמח אם תצרו קשר, לפגישת היכרות לא מחייבת ולהעניק לכם שירות ומקצועיות ללא תחרות.


בברכת הצלחה,

רוני ברוך71 צפיות0 תגובות